31 stycznia miałem okazję po raz pierwszy odbyć spotkanie autorskie w Warszawie. Organizacją spotkania zajęło się Centrum Kształcenia Młodzieży “Kuźnia”, za co serdecznie dziękuję.
W trakcie spotkania opowiedziałem o kulisach powstania publikacji omawiającej najważniejsze zbrodnie żołnierzy w sowieckich mundurach. Mówiłem też o tym, że spotkałem się z atakiem z różnych stron za podnoszenie tego tematu.
Praktycznie od momentu premiery książki, która miała miejsce na Targach Książki Historycznej w Warszawie słyszę głosy, że nie powinno się źle mówić o Armii Czerwonej czy też szerzej o Rosjanach. W kontrze niemal zawsze pada stwierdzenie, że powinno się nagłośnić zbrodnie na Polakach na Wołyniu.

Mam nadzieję, ze za jakiś czas uda się zorganizować kolejne spotkanie autorskie w Warszawie. Tymczasem jeśli chcą Państwo posłuchać mojej opowieści to zapraszam do kontaktu.
