Spotkania autorskie – zapowiedź

W ostatnim czasie jak wiecie ukazały się moje dwie książki. Dwie różne, całkowicie różne, zupełnie do siebie nie pasujące. A jednak. Historia to zlepek wydarzeń. To ciąg przyczynowo-skutkowy i wszystko, choćby na pierwszy rzut oka tak nie było, to łączy się ze sobą. Jak? O tym właśnie i wielu innych rzeczach opowiem Wam na kolejnych spotkaniach autorskich.

15 listopada o godz. 18:30 widzimy się w Klubie Inteligencji Katolickiej przy pl. Kościeleckich 7. Głównym tematem spotkania będzie prezentacja książki pt. Nie tylko krwawa niedziela. Bydgoski wrzesień 1939 dzień po dniu.

Następnie 17 listopada o godz. 17:30 odwiedzę kolejny raz Kcynię, gdzie w budynku Urzędu Miasta w ramach cyklu Ciekawość świata przedstawię swoje badania na temat ostatnich dni i śmierci Heinricha Himmlera, człowieka który zbudował organizację SS, tworząc z niej swoiste państwo w państwie. Jak zginął i dlaczego zginać musiał? Kto jest odpowiedzialny za jego śmierć? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź w książce oraz na spotkaniu.

18 listopada biorę udział w I Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej: Zbrodnie Armii Czerwonej w świetle prawa międzynarodowego, gdzie przedstawię temat paktu Ribbentrop-Mołotow i jego konsekwencji dla Polski. Konferencja będzie transmitowana online, a link zostanie zamieszczony na moim profilu na Facebooku. Zachęcam do wysłuchania.

24 listopada o godz. 18:00 w gościnnych progach biblioteki na Jachcicach porozmawiamy o trudnych dniach września 1939 roku.

26 listopada widzimy się w Warszawie na tamtejszych Targach Książki Historycznej, gdzie będę promował najnowszą i 4 w tym roku książkę pt. Palili, mordowali, gwałcili. Zbrodnie Armii Czerwonej na Polakach 1920-1945.

2 grudnia o godz. 17:00 odbędzie się spotkanie autorskie w bibliotece na os. Leśnym. będzie to już moja druga wizyta w tej bibliotece i mam nadzieję że również będziecie wówczas naszymi gośćmi.

W trakcie każdego spotkania będzie oczywiście możliwość zarówno porozmawiania na inne tematy jak i zakupu wszystkich moich książek. A jeśli nie możecie się doczekać to zapraszam do sklepu na mojej stronie. Tam zawsze wszystkie dostępne książki w najlepszych cenach.

Kolejne książki powstają i w przyszłym roku znów będziemy mieli powody do spotkań. Do zobaczenia więc na kolejnych spotkaniach.