Spotkania, targi, prelekcje. Harmonogram spotkań na kwiecień i maj

Okres, kiedy nie mogliśmy się spotykać na spotkaniach autorskich, prelekcjach i innego tego typu wydarzeniach na szczęście jest już za nami. Początek roku spędziłem dość intensywnie na pracy nad nową książką. Wreszcie już jest! Bydgoszcz. Historia w 100 przedmiotach to podróż przez dzieje Bydgoszczy od lokacji miasta do 1989 r. Każda historia ukazana jest przez pryzmat ciekawego przedmiotu. Czasem jest to zwykły przedmiot, jakich wiele, a czasem całkowicie zaskakujący, obok którego nie można przejść obojętnie. Książka jest bogato zdobiona, posiada blisko 300 ilustracji. Takiej książki jeszcze nie było!

Już 26 maja o godz. 17:00 w bibliotece na os. Leśnym odbędzie się spotkanie autorskie na którym zaprezentuję nową publikację. opowiem o tym jak powstawała, skąd się wzięły pomysły na kolejne rozdziały, a także czy znajdą się w historii miasta kolejne przedmioty, dzięki którym można by opowiedzieć kolejne historii czyli jednym słowem czy będzie tom 2?

Kolejne spotkanie odbędzie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Strzelnie. Spotkanie rozpocznie się 28 kwietnia o godz. 17:30. Tematem przewodnim spotkania będą niemieckie zbrodnie w Bydgoszczy i regionie w 1939 roku. Wykład będzie połączony z prezentacją publikacji pt. Bydgoszcz w latach okupacji.

Po spotkaniu będzie możliwość nabycia moich dotychczasowych publikacji.

9 maja od godziny 10:00 do godz. 17:00 będę dostępny wraz ze swoim stanowiskiem w Toruniu, a dokładnie w holu Biblioteki UMK odbędzie się kolejna edycja Toruńskiego Kiermaszu Książki Regionalnej.

13 maja o godz. 17:00 zapraszam na spotkanie autorskie w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej przy Starym Rynku w Bydgoszczy. Tematem głównym spotkania będzie prezentacja książki pt. Bydgoszcz. Historia w 100 przedmiotach.

Serdecznie zapraszam na wszystkie spotkania oraz do zakupu książek w zakładce sklep. Każdy zakup wspomaga mnie w docieraniu do nowych materiałów i publikacji kolejnych książek. Wkrótce będę informował o kolejnych planowanych spotkaniach.

Możesz również polubić…